Serwisy internetowe dla firm i wizytówki firmowe

Oferujemy profesjonalne projektowanie i tworzenie stron internetowych. Od prostej, graficznie atrakcyjnej wizytówki, po rozbudowany serwis internetowy z unikalnymi aplikacjami, przygotowanymi specjalnie na Twoje potrzeby.

Strona internetowa jest najlepszą wizytówką Twojej firmy oraz najskuteczniejsza forma reklamy . Jeżeli nie posiadasz własnej strony, wielu potencjalnych klientów nie będzie miało możliwości zapoznania się z Twoją ofertą.

Posiadanie strony internetowej w znacznym stopniu poszerza pole działania Twojej firmy, a także wpływa bardzo korzystnie na jej wizerunek wśród klientów.

b1

Nasza oferta obejmuje:

  • Proste wizytówki internetowe dla firm
  • Rozbudowane serwisy firmowe
  • Strony internetowe na podbudowie szablonów
  • Projektowanie i tworzenie portali internetowych
  • Zakładanie blogów / galerie / fora tematyczne
  • Przebudowa lub rozbudowa graficzna i systemowa istniejącej strony

Sklepy internetowe

Należy zwrócić uwagę, że sklep internetowy może być o wiele tańszym rozwiązaniem, niż posiadanie sklepu tradycyjnego.
Daje możliwość przedstawienia produktów i usług odbiorcom z całego świata. Dzięki automatycznym procesom, samodzielnie można zająć się obsługą sklepu bez konieczności zatrudniania pracowników, a sprzedaż produktów czy też usług będzie prowadzona także w nocy i w dni wolne od pracy!.

e-Sklep to automatyczna sprzedaż, wysyłanie potwierdzenia zakupu oraz akceptacja płatności online.

Poprzez redukcję kosztów, nawiązanie lepszych kontaktów z dotychczasowymi oraz nowymi klientami, takie rozwiązanie prowadzi do wzrostu obrotów, tym bardziej, iż wydatki poniesione na uruchomienie strony i na jej utrzymanie są bardzo atrakcyjne.

Ostatnim powodem, dlaczego warto założyć swój e-sklep, to systematyczny wzrost obrotów w handlu internetowym w każdym roku! Posiadając sklep internetowy możesz stać się częścią ogromnego rynku, który rozwija się bardzo szybko.

Domeny i Hosting

Dzięki współpracy z renomowanym partnerem, możemy zaoferować kompleksowe usługi w zakresie hostingu, serwerów – w tym profesjonalnej administracji, a także rejestrację i zakup domen.Nasza oferta przeznaczona jest dla wszystkich osób szukających najlepszej usługi w atrakcyjnej cenie.

Prezentowane produkty skierowane są zarówno do użytkowników zaawansowanych i szukających wydajnych serwerów na duże serwisy internetowe, a także użytkowników, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z Internetem i szukają hostingu pod swoją pierwszą stronę www.

Czym jest hosting i serwer?

Hosting, to mówiąc najprościej udostępnienie miejsca na pracującym bez przerwy, podłączonym do Internetu wydajnym komputerze (zwanym serwerem). Na takim komputerze (serwerze) zostanie umieszczony Twój serwis internetowy, dzięki czemu strona www będzie działała nieprzerywalnie, a Ty masz również możliwość tworzenia kont poczty e-mail z nazwą Twojej domeny w adresie.

Domena – nazwa dla Twojego serwisu

Domena internetowa to nazwa, pod którą kryje się Twoja strona internetowa oraz adres firmowej poczty elektronicznej (e-mail, np. kowalski@twojanazwadomeny.pl).Każda strona internetowa musi posiadać swoją domenę, czyli unikalny adres w Internecie. Domenę rejestrujemy na określony czas, po którym konieczne jest opłacenie przedłużenia rejestracji. W momencie nie przedłużenia ważności domeny, możliwa będzie jej rejestracja przez inną osobę.

Oferujemy pomoc w zarejestrowaniu wybranej nazwy domeny w niskich atrakcyjnych cenach.

Współpraca z nami:

Nie ma znaczenia z jakich usług będziesz chciał skorzystać. Zmiana graficzna lub systemowa aktualnej strony, którą już posiadasz, czy też budowa serwisu od podstaw, – zawsze gwarantujemy indywidualne podejście, dlatego na początku wysłuchamy wszystkich Twoich oczekiwań!.

Ceny

Każdy projekt i zlecenie jest inne, dlatego najlepszym rozwiązaniem jest kontakt z nami i przedstawienie swoich  oczekiwań. Możesz być jednak pewny, że otrzymasz najlepszą usługę w możliwie najniższej cenie.